Валентин Антов и Петко Христов със силни мачове в Серия "Б"

Валентин Антов Кремонезе
Снимка: Facebook / U.S. Cremonese
08:41, 25.08.2024
Чете се за: 01:00 мин.

Българските защитници Валентин Антов и Петко Христов изиграха почти пълни 90 минути за своите отбори Кремонезе и Специя във втория кръг на италианската Серия Б.

Антов се представи на ниво за Кремонезе при успеха с 1:0 срещу Карарезе. Единственото попадение в 88-ата минута реализира резервата Франко Васкес от дузпа.

Българинът беше заменен в третата минута на добавеното време.

Валентин Антов е повикан в националния отбор на България мачовете с Беларус и Северна Ирландия, които ще се играят в началото на септември.

Христов беше с капитанската лента за Специя при успеха над Фрозиноне с 2:1. В последните секунди на двубоя Джузепе Аурелио вкара победния гол.

За Кремонезе и Специя това бяха първи успехи от началото на сезона в Серия Б.

Борис Илиев: Изобщо не е дискусионно дали можеш да заплашваш хора, изразили мнението си