Виляреал победи Севиля с гол в 97-та минута

виляреал победи севиля гол минута
20:22, 11.05.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Виляреал се наложи с 3:2 над гостуващия Севиля в среща от 35-ия кръг в Ла Лига. Домакините изоставаха на два пъти в днешния сблъсък, но успяха да си извоюват трите точки, благодарение на гола на Александър Сьорлот в добавеното време на второто полувреме.

Юсеф Ен Несири се разписа на два пъти, в 26-та и 44-та минута. Между двете му попадения точен в полза на "жълтите" беше норвежецът Сьорлот, изравнил резултата след точно половин час игра.

Йесон Москера върна равенството шест минути преди изтичане на редовното време на двубоя, а отново Александър Сьорлот фиксира крайното 3:2 в седмата минута на допълнителното време на срещата.

Виляреал заема осма позиция в Ла Лига, докато Севиля се намира на 12-та позиция до момента.