Виляреал спечели гостуването си на Реал Сосиедад в Ла Лига

Санти Комесана се разписа на два пъти за победителите

Виляреал
09:42, 24.02.2024
Чете се за: 01:12 мин.

Санти Комесана се разписа в двете полувремена за победата на Виляреал с 3:1 срещу Реал Сосиедад в мач от 26-ия кръг на испанското първенство по футбол.

Баските имаха 2/3 от владението на топката и 3/4 от ударите към вратите до края на мача, но въпреки това не успяха да застрашат значително гостите си. Реал Сосиедад загуби с два гола разлика и остана на шесто място в класирането на Ла Лига, а Виляреал се изкачи на 12-а позиция.

Комесана изведе Виляреал напред след центриране от ъглов удар в 17-ата минута и се разписа за 2:0 в началото на втората част след пас на Алекс Баена. Микел Мерино върна един гол четири минути преди края, но Александър Сорлот оформи крайния резултат в добавеното време.

"Много се радвам, че вкарах два пъти. За първи път ми се случва. Най-много обаче се радвам за победата, защото този стадион е труден за гостувания", заяви Комесана.

Радев за случая с Нотариуса: Да оказваме натиск, за да бъдат разкрити всички зависимости
ДПС видяха в меморандума заплаха и потенциална загуба на влияние, каза Венеция Ангова от ПП-ДБ