хебър пазарджик втора поредна загуба групите волейболната шампионска лига
Снимка: ВК Хебър Пазарджик
13:09, 22.11.2022

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) са отбор №1 на месец октомври в традиционната анкета на Пресклуб България.

Хебър спечели Суперкупата на България миналия месец. С този приз пазарджиклии отбелязаха отличен старт на настоящия сезон 2022/23. Хебър спечели вота с 13 гласа, в конкуренцията на женския национален отбор по бокс, който остана втори с 12 гласа за третото си място отборно на европейското първенство.

Селекционерът на Хебър Камило Плачи остана втори в класацията за "треньор на месеца", като бе изпреварен от Борислав Георгиев, който е селекционер на националките по бокс.

Българският първенец, който представя страната ни в най-престижния европейски турнир – Шампионска лига, печели наградата за Отбор на месеца за седми път в своята история след 2019 година. За последно Хебър бе отличен за Отбор №1 на месеца през април тази година, коаго спечели шампионската титла на България.