Движението по трета линия на столичното метро беше затруднено за известно време по-рано днес.
Към 13:30 часа мотрисата в посока Овча купел е влязла в “ръчен режим” на управление и се е движила с 20 км/ч. Това съобщи за “По света и у нас” директорът на “Метрополитен” Стоян Братоев.
По думите му причината за забавянето е “делокализация” на мотрисата и възникнала нужда да бъде откарана до депото. Движението на метрото не е било нарушено, а графикът на придвижване вече е възстановен.
Утре и на 4 юли предстои придвижване на личен състав и военна техника на Сухопътните войски по републиканската пътна мрежа
Развитието на парламентарния диалог обсъдиха председателят на Народното събрание Михаела Доцова и председателят на турския парламент Нуман Куртулмуш
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи