20-кратният шампион на Англия Манчестър Юнайтед ще предложи нов дългосрочен договор на звездата си Пол Погба.
Ръководството на "червените дяволи" иска да задържи фанцузина колкото се може по-дълго на "Олд Трафорд", но няма намерение да увеличава значително заплатата на играча.
Мениджърът Оле Гунар Солскяер е заявил пред изпълнителния директор Ед Удуърд за необходимостта от подновяване на контракта на Погба, който изтича през юни 2022 г.
Функционерът се е съгласил, но в същото време заявил, че няма да увеличи значително заплатата на играча по новото споразумение.
Функционерът е дал ясно да се разбере, че в Манчестър Юнайтед никой друг няма да получи заплата, равна на тази на Алексис Санчес. Чилиецът печелеше 400 000 лири на седмица.
Празник за любителите на екстремните спортове – започва Банско Филм Фест 2025
"Лукойл" с позиция за България: Особеният управител да действа според законодателството
Русия удари смъртоносно Западна Украйна, Румъния вдигна бойни самолети заради руски дрон