Легендарният спринтьор от Ямайка Юсеин Болт е тествал положително за коронавирус.
Според информация на ямайското радио Nationwide90fm, световният рекордьор на 100 и 200 м е дал положителна проба само дни, след като отпразнувал 34-ия си рожден ден на купон в родината си, на който присъствали редица спортни личности, сред които и нападателят на Манчестър Сити Рахийм Стърлинг.
От публикацията става ясно, че Болт си е направил тест преди няколко дни, а резултатът от него в неделя потвърдил положителната проба.
Освен Стърлинг на партито на 21 август присъствали още атакуващият футболист на Байер Леверкузен Леон Бейли и крикет легендата Крис Гейл.
Сезонът на Стърлинг приключи на 15 август, когато Сити бяха елиминирани от Лион в четвъртфиналната фаза на Шампионска лига, а тимът ще стартира новия сезон във Висшата лига на по-късен етап в резултат на ангажиментите им в Европа.
Кадри от купона показаха как Болт се смее и танцува със своите гости, като дори взима микрофона, докато от колонките звучи песен на Адел. Гостите танцували и на песента Lockdown в изпълнение на ямайския певец Кофи – песен, посветена на пандемията.
Смъртен случай и осем пострадали фенове след мача на Йордания на Мондиал 2026
Престижна европейска научна награда за учен от института INSAIT на проф. Мартин Вечев
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"