ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

За поредна вечер граждани излязоха на протест в цялата страна

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:34 мин.
У нас
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

ВАРНА

Варненци, недоволни от управлението на страната, се събраха за шести път пред сградата на Общината и след кратък митинг и скандирания "Оставка", преминаха през града. Адвокати от Варненската адвокатска колегия също подкрепиха протеста на гражданите.

ШУМЕН

Втори ден на протести в Шумен. Хората са недоволни от управлението на страната. Протестиращите са категорични, че е крайно време да се промени ситуацията в България и искат съд за корумпираните. Те призоваха хората да не се страхуват, да не си стоят вкъщи, а да излязат и да изразят мнението си.

БЛАГОЕВГРАД

В Благоевград протестиращите се обявиха и срещу корупцията и мафията на всички нива в държавата и призоваха прокуратурата да разследва виновните, а не неудобните.

РУСЕ

В Русе хората заявиха, че искат по-добро бъдеще за децата си и промяна в начина на управление на страната.

ПЛОВДИВ

В Пловдив имаше обикновени граждани, както и представители на различни политически формации от целия спектър. Хората поеха в шествие по Главната улица, за да се присъединят към втори антиправителствен протест, който бе организиран на площад "Съединение" до сградата на прокуратурата. Протестиращите настояваха за борба с корупцията и справедливост.

Свързани статии:

Шести ден на протести в София
Шести ден на протести в София
Чете се за: 01:17 мин.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?