Полицията във Варна задържа 39-годишен пиян шофьор, превозващ туристи от летището до курорта Златни пясъци.
Дрегерът отчел близо 3,4 промила алкохол в кръвта. Водачът е спрян, след като служители на Гранична полиция забелязали, че има неадекватно поведение.
12 чужденци, които трябвало да стигнат до курорта „Златни пясъци", били транспортирани с друг автобус.
Това е второ провинение за 39-годишния шофьор. Преди 6 години той е хванат да кара в нетрезво състояние. За сегашното нарушението предстои да му бъде повдигнато обвинение.
Автор: Петър Дойкински
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите