3-годишното момиченце, което беше малтретирано от своята майка, е настанено в прекрасно приемно семейство. Състоянието му е много добро. Това каза пред БНТ заместник-министърът на труда и социалната политика Адриана Стоименова.
Тя каза, че социалните и полицията са били на адреса на майката на 20 минута след получаване на сигнала.
Имало е данни, че детето е било тормозено и в миналото, но подадени конкретни сигнали липсват, каза Стоименова.
Вижте и още във включването на Паулина Найденова:
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"