Процедурата по поставяне на осветление на стадион „Локомотив“ в столичния квартал „Надежда“ стартира днес.
Изпълнителният директор на „червено-черните“ Бойчо Величков лично инспектира дейността по съоръжението.
„От днес започват ремонтните дейности по стадиона. Пилоните, които очакваме, трябва да дойдат от Италия. За втория или третия домакински мач от новия сезона се надяваме да играем на нашия стадион. Сигурен съм, че феновете на Локомотив ще се завърнат по трибуните, ако отборът играе на собствения си стадион. Не е нормално Локомотив да играе на други стадиони, трудно е за нашите фенове да идват там“, заяви пред Величков пред БНТ.
Автор: Илиян Енев
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг