Пролетният базар на книгата се открива тази сутрин в София.
През 2020-а изложението ще се проведе на открито пред Националния дворец на културата, при стриктно спазване на противоепидемичните мерки.
В 23 шатри на площ от над хиляда квадратни метра, базарът ще продължи до неделя, а участие в него ще вземат повече от 110 български издатели и търговци. Официалното откриване е в 17:00 часа, но шатрите ще бъдат отворени за най-нетърпеливите читатели още в 10:00 сутринта.
Четат ли повече хората, след като прекарват по-голяма част от времето си време вкъщи - вижте във видеото.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър