Предизвикателства за секционните избирателни комисии в 23 и 24 РИК в София.
Жена изяде разписката си, след като гласува с машина в 9-та френска гимназия в София.
Тя е подала своя вот, получила е разписка, но е поискала да гласува с втора карта, което не е възможно. В резултат на това, избирателката се е ядосала, тръгнала е да бяга заедно с разписката и в движение я е глътнала и сдъвкала.
Абсурден казус: Защо жена глътна разписката от машината и избяга?
Такова нещо не сме виждали никога до момента, разказаха от избирателната комисия.
На много места в 23 РИК в София давали по повече от една карта за гласуване след скандали с избиратели, пропуснали шанса да гласуват и за президент, и за парламент.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра