Жителите от бургаски комплекс излизат на протест, заради разрушена инфраструктура. Хората от над 10 блока в жилищния комплекс "Славейков" недоволстват заради разбит път и се оплакват, че в продължение на година и половина се налага да минават по разкопана улица.

"В момента се направиха едни кръпки, за да се покрие разкопаното. Пътят е целият на дупки. Проблемът е година и половина вече, тогава ВиК разкопаха, положиха някакви тръби. Ремонт в Европа, който се прави за седмица, тук за година и половина не може да се завърши. Събра се подписка, в която участваха над 500 души, входира се, но нямаме адекватен отговор. Затова в събота организираме протест", каза Михаил Попов от Института по пътна безопасност в Бургас.
Вижте прякото включване на Елеана Цанова
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)