Жители на горнооряховското село Драганово излязоха на протест заради безводието.
И блокираха за кратко движението по главния път Велико Търново - Русе при село Поликраище.
Хората казват, че проблемът с водата е повече от десет години. Причината е старата и непрекъснато аварираща водопреносна система, която трябва да се поднови.
От държавният ВиК холдинг обещаха бързо да вземат мерки за решаване на проблема.
Вижте исканията на протестиращите във видеото.
20-годишен предизвика катастрофа с три коли в Разград, преминал на червен светофар
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра