От ръководството на Реал Мадрид са останали недоволни от загубите в последните два мача на "Кралския клуб", с 0:1 от Кадис в Ла Лига и с 2:3 от Шахтьор Донецк в Шампионската Лига.
Според източници френският наставник има два мача да стабилизира положението при столичани. Тези двубои обаче няма да бъдат лесни, тъй като първия е "Ел Класико" в събота срещу Барселона, а следващия вторник предстои и гостуване на Борусия Мьонхенгладбах в най-силния европейски клубен турнир.
За евентуални заместници на Зидан се считат Маурисио Почетино, който е без работа, от както бе уволнен от Тотнъм преди година и клубната легенда, Раул Гонсалес, който в момента е начело на резервния тим на "лос меренгес".
Първото "Ел Класико" за този сезон е утре на "Камп Ноу", а началото на мегасблъсъка е в 17.00 часа българско време.
Българската федерация по борба покани борците на ЦСКА за предстоящите турнири
Жребият за втория етап на евроквалификациите при жените ще се проведе на 31 март
Алваро Арбелоа: Не е лесно да спечелиш два пъти срещу отбор като Манчестър Сити
Премиерът Андрей Гюров: Масовото участие на гражданите ще бъде най-голямата победа на изборите
Полицейска акция срещу търговията с вот се провежда и в Хасковска област
35 души са задържани при специализираната полицейска акция във Варненско