Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич пожела футболистите му да показват повече характер и самочувствие, за да извличат максимума от своите срещи.
"Белите" завършиха наравно 1:1 срещу столичния си съперник ЦСКА 1948.
"Момчетата в съблекалнята се раздават на 100% във всички мачове, дори повече. Разполагаме с малко хора, дано няма контузии и да продължим по същия начин. Днес ни липсваше повече самочувствие. Играхме срещу добър отбор с добри футболисти. Искам да виждам характер. Резултатът е справедлив", сподели той след срещата.
Наставникът на столичани вижда подобрение в представянето на възпитаниците си, спрямо предходните срещи.
"Играхме по-добре, но не като игра, а като желание. Желанието бе на по-голямо ниво, спрямо в Пловдив. Трябваше да развием контраатаките ни по-добре в края на мача. Ще се опитваме на направим всичко възможно, за да запазим позицията си в първата шестица. Мислим за мача със Спартак Варна", допълни той.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
На 4 април изтича срокът за подаване на заявления за гласуване на друго място
Генерират хеш кода на машините за изборите на 19 април
Министърът на отбраната на САЩ поиска оставката на началника на сухопътните сили