Възмутена майка подаде сигнал до БНТ, че детски площадки в район "Централен" в Пловдив са в лошо състояние. В района на улица "Капитан Райчо" има детски кътове, които са с изпочупени огради.
Освен че са изпочупени, съоръженията носят и белезите на "градско творчество" - графити.
Кметът на район "Централен" Георги Стаменов заяви, че това е поредна вандалска проява. До няколко дни площадката ще бъде възстановена. Всеки един ремонт е за сметка на данъкоплатците, каза Стаменов. Той призова хората да сигнализират органите на МВР.
Вижте и още във включването на Златин Бояджиев.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро