В Благоевград провеждат автошествие под надслов „Търпението свърши”.
Около 30 автомобила преминаха през главните улици и булеварди на града.
Хората недоволстват от ниските доходи, монополите и лобистките закони.
В митинга участват и представители на организацията "Системата ни убива", които казаха, че ще през следващата седмица ще излязат на протест в столицата срещу социалната политика.
Според протестиращите трябва да се направят промени и в съдебната система, тъй като по думите им решенията на съда по важни за държавата дела са несправедливи.
Хората са категорични, че не трябва да се искат оставки, а да се настоява управляващите да работят в полза на обществото и за това да се подобрят условията на живот в държавата.
Те настояват да се повишат доходите и да се създадат повече работни места.
Именно Благоевград е на последно място по размер на работна заплата в страната.
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Ниски изкупни цени и високи разходи: Черешопроизводители в Кюстендил с труден сезон
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите