Поредният печеливш от лотарията на НАП е г-жа Попова от Хасквово. Тя спечели 37-мата седмична награда със сума 16.69 лева. Тя печели смартфон. Към момента са раздадени 36 седмични награди - смартфони и 8 месечни - 40 инчови 3 D телевизори, отчете експертката от НАП Иванина Миринска.
В Лотарията може да участва всеки, навършил 14 години, който има профил в сайта и е регистрирал валидни касови бележки, издадени след 16.11.2015 г., включително. Няма ограничения за вида на покупката нито изискване за минимална и максимална стойност.
От НАП напомнят, че е много важно хората да пазят касовите си бележки до края на играта, защото ще получават наградите си срещу тях. Всички търговци, издали печелившите касови бележки, ще бъдат щателно проверени, обещават също от НАП.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите