Българското общество прекалено се разпали по темата с атентата в Нова Зеландия. Няма защо да правим големи разследвания и въпроса от това, че човек, който е извършил такова тежко престъпление, е посетил България. Това заяви в "Панорама" евродепутатът Ангел Джамбазки.
Много други извършители на подобни престъпления са минавали през България, никой не разбра кой подготви и извърши например атентата в Сарафово, коментира Джамбазки.
Ангел Джамбазки: Извършителят на този атентат е като всички други, които в последните 7-8 години превърнаха Западна Европа в бойно поле.
Джамбазки призова финансовия министър Владислав Горанов да изнесе данни за това кога НАП последно са проверявали всички вероизповедания в България. Мюфтийството се напълни с агенти на Дианета, коментира Джамбазки и допълни, че това е политическа намеса в духовните дела на държавата и това трябва да бъде разчистено.
Румен Радев заминава за Париж по покана на Макрон: България участва във военния парад на 14 юли
Делото на Люпчо Георгиевски в Битоля ще бъде разгледано от Съда по правата на човека в Страсбург
Компромиси с безопасността на пътя: Все по-често при камионите се използват гуми регенерати
Руският патриарх и Вагит Алекперов отпадат от списъка със санкции на ЕС