Въпреки острия тон помежду им през последните месеци, който ескалира в последните дни, президентът Румен Радев и премиерът Бойко Борисов си стиснаха ръцете на тържеството по повод 30-годишнината от създаването на КНСБ.
Двамата стояха маса до маса на тържеството. Премиерът отиде до президента и му подаде ръка.
На церемонията двамата отправиха официално приветствие към синдиката, представляван от неговия президент Пламен Димитров.
На събитието присъстваха и представители на политическия, икономическия и обществения живот у нас, както и преки участници и наблюдатели на събитията в историята на КНСБ.
Снимки: БГНЕС
Опасност от интензивни валежи в следобедните часове на много места в страната
Премиерът Румен Радев връчи националното знаме на олимпийските отбори по природни науки за 2026 г.
Прокуратурата във Варна разследва шест досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия