Според депутата от ДПС Джейхан Ибрямов, в парламента няма стабилно управляващо мнозинство и нито едно стратегическо решение не може да бъде прието без подкрепата на неговата партия. В ефира на БНТ той не се съгласи и с твърдението, че Народното събрание е дало празен чек в ръцете на кабинета с даването на мандат за преговори със САЩ за нови изтребители.
Джейхан Ибрямов, депутат от ДПС: Това твърдение е популистко, защото тука се дава мандат на правителството да преговаря за придобиването на многоцелеви самолет и нищо повече. Отново ще има дебати в парламента за крайната ратификация. Ето тогава вече, както и ние от трибуната заявихме изрично, че ако видим това нещо излиза извън много широки граници, надвишава определени лимити, естествено че няма да бъде ратифицирано такова решение.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)