Има заподозрени, а може би и задържани, за вчерашния обир на почти 2 милиона лева от пощата в Хасково. Парите бяха предназначени за пенсии. От Пощата увериха, че всички възрастни хора ще получат парите си.
По неофициална информация вече има двама задържани за обира, предаде кореспондентът на БНТ в Хасково Ваня Петкова. Полицията обаче се въздържа да разкрие информация по разследването.
От Пощата увериха, че парите са застраховани и всички ще получат пенсиите си.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите