Нощта е преминала спокойно за пациентите, които бяха настанени в УМБАЛСМ „Пирогов“ след катастрофата край Вакарел в петък, съобщиха от пресцентъра на лечебното заведение. 13-годишното момче остава в детската реанимация на спешната болница и днес. То е в стабилно състояние.Майката на момчето вече е изписана от травматологията, където беше приета заради наранявания по ръката.Другата жена продължава да е в хирургията, без непосредсвена опасност за живота към момента.Четвъртият пострадал беше прегледан и изследван в спешното отделение и след това освободен.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията