Вече четвърти-пети ден не работи ескалаторът на метростанция "Сердика", на връзката линия 2 към линия 1. Пътниците са принудени да изкачват, иначе движещото се съоръжение, с багаж и малки деца. По тази причина на асансьора, който по принцип е за инвалиди, се образуват опашки.
От фирма Метрополитен няма информация, нито има сложена табела за причината на аварията и до кога ескалаторът няма да работи.
Малко по-късно ескалаторът и нагоре е спрял да работи.
Полицейски патрул прави опасно нарушение на централна софийска улица (Видео)
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите