Учениците от Средното общообразователно училище „Васил Левски", изучаващи китайски език, имаха възможност да се срещнат и разговарят с преподаватели от два университета в Китай - в Охан и Шанхай.
Те се запознаха и с условията на обучение. Преподавателите са в града на образователен обмен за четири месеца по „Програма Еразъм+” и четат лекции в Русенския университет. В Средното общообразователно училище "Васил Левски" те видяха отблизо модерните учебни зали за изучаване на китайски език, изградени със съдействието на Институт "Конфуций" във Велико Търново.
Тежката катастрофа на „Челопешко шосе“: 17 пострадали, 3 жертви, версия за гонка между автомобили
Кметът на Бургас за нападението в автобус: Стресът, който са преживели не може да се опише
Йордан Терзийски: „Продължаваме промяната“ работи за разумен бюджет, който се отнася за реалните проблеми на излизането ни от свръхдефицит