Започна строителството на първия аквапарк в София. В него ще има открити и закрити басейни, пързалки и СПА център с минерална вода. Комплексът е на Столична община и ще бъде в парк "Възраждане". Кога ще може да се разхлаждаме в басейните - на място от строителната площадка се включи Паулина Найденова.
Очаква се проектът да бъде готов до края на годината, а за него Столична община ще инвестира малко над 9 млн. лв. Как ще бъдат разходвани тези средства и какви ще са предимствата на аквапарка за столичани - вижте от разговора с Димитър Шивачев - директор на фирмата изпълнител и Савина Савова - кмет на район "Възраждане".
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив