Тежка катастрофа стана днес по обяд на главен път Е-79 в района на Кресненското дефиле. Мъж на 41 години е починал, други двама са ранени.
Пострадалите са закарани в болницата в Благоевград, но заради тежкото им състояние най-вероятно ще бъдат транспортирани към столичната болница "Пирогов". Инцидентът е станал между лек автомобил "Фолксваген Голф" и тежкотоварен камион, които са се сблъскали челно.
Мъжът, който е загинал на път за благоевградската болница, е управлявал лекия автомобил. Ударът е бил толкова силен, че автомобилът се е оказал под каросерията на камиона. Шофьорът на камиона се е разминал само с порезни рани.
Движението по главния път беше затруднено, пропускането се осъществяваше само в едната лента на пътното платно.
Трагедията в хижа "Петрохан": Установени са следи от куршуми в главите на тримата убити
След колективни оставки – децата със спешни хирургични случаи във Варна ще се лекуват в други болници
Адв. Мария Петрова: Предполага се камерите с охранителна цел да са извън обектите и да имат съответните стикери
Прокуратурата разследва изтичането на видеа от процедури по лазерна епилация в Бургас
Президентът Йотова пред ГЕРБ-СДС: Предстоят ни трудни моменти, но целта ни е обща – прозрачни и честни избори
Трагедията в хижа "Петрохан": Установени са следи от куршуми в главите на тримата убити