И тази година нашите сънародници от района на Сан Франциско поздравяват всички българи с Баба Марта. Празникът вече беше отпразнуван от децата от българското училище "Мартенички" и фолклорния ансамбъл "Антика".
От Сан Франциско ни изпратиха и тези видеозаписи на празника. Вижте ги!
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"