С две поколения гимнастички Ви срещнахме в "Денят започва": едните се завърнаха снощи с бронзовите медали от Олимпиадата в Рио. Златните български момичета събраха толкова точки, колкото и ансамбъла на Испания, който грабна среброто. Рускините станаха шампионки, въпреки груба грешка и изпускане на уред в едното от двете съчетания. Така нашият бронз може да се равнява на злато. Наследничките на този ансамбъл, момичетата които ще представят България на следващите международни турнири, казаха пред БНТ, че са страшно доволни от българското представяне и медалът наистина е заслужен.
Младите момичета работят много усилено. Те се справят много добре, увериха хореографът и треньорката им. Следват много сериозни тренировки за тях, защото отговорността им е много голяма. Наследничките се надяват достойно да продължат пътя на златните момичета. Дебютът им на голямо международно състезание ще е през края на февруари, началото на март. Подготвят се нови съчетания.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?