Председателят на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура" инж. Светослав Глосов ще открие два рехабилитирани пътни участъка.
21 километра от пътя Търговище-Разград вече са напълно ремонтирани. Става въпрос за участъка от 9-и до 30-и километър. Общата стойност на проекта е 15 500 000 лева, 85% от които съфинансирани от ЕС.
Основно ремонтирани са и 12 километра от пътя Плевен-Ловеч. Рехабилитиран е участъкът от 13-и до 25-и километър, отново с европейско участие. Стойността на проекта надхвърля 6 милиона лева.
Българската хотелска асоциация: Няма стотици проценти печалби, а заплатите са близки до средните в страната
Само 7% от българите виждат САЩ като съюзник, сочи проучване на Европейския съвет за външна политика
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец