В София беше открит паметник на загиналите полицейски служители в изпълнение на служебния си дълг. Паметникът е разположен в градинката на църквата "Св. Седмочисленици". На откриването присъстваха кметът на София Йорданка Фандъкова, главният секретар на МВР Георги Костов и директорът на Столичната дирекция на вътрешните работи Младен Маринов. Автор на паметника е скулпторът Цветан Стоянов, изработен е за две години и половина.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите