Премиерът Бойко Борисов отправи остри критики към МВР по повод снощната престрелка в Ботевград. Пред журналисти той обясни, че е разговарял с всички полицейски началници, пряко или косвено отговарящи за случая.
Бойко Борисов, министър-председател: Сутринта им се накарах много, но казаха ми, че са положили много усилия и много са се старали, но 4-5 пъти им се е измъквал от засади. Това в никакъв случай не ми е приятно, но сутринта с главния секретар, с шефа на полицията разговарях надълго. Нека да си направят анализа за началника на областната дирекция и с управлението. Но проблем е, че има много голям дефицит вече на желаещите да станат полицаи. Надявам се да са си извели поука, особено хората, които работят в проследяването, в задържането в издирването. Ще си говорим на тази тема.
Прокуратурата повдигна обвинение за умишлено убийство след инцидент на „Лъвов мост“ в София
Условна присъда за румънец, причинил смърт на пътя, карал със 124 км/ч. при ограничение 60 км/ч.
Аферата "Баба Алино": Прокурори от ВКС се командироват във Варна, за да помагат по досъдебните производства
Четирима непълнолетни са обвинени за нападение над 72-годишен мъж в Стара Загора
България още не покрива условията за безвизови пътувания до САЩ въпреки напредъка
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?