109 излезли от употреба моторни превозни средства ще бъдат преместени от улиците и паркингите във Варна. Това са автомобили, които не са в движение, които са със стари регистрационни номера или не са преминали технически преглед през последните 2 години. Преместването е част от кампанията за разчистване на стари коли, която започна на 15-и ноември миналата година.
Съставени са 190 констативни протокола за излезли от употреба моторно-превозни средства. 104 от тях са прибрани от собствениците им, а 38 коли са преместени на паркинга в южната промишлена зона под Аспаруховия мост, където могат да останат за срок от 3 месеца.
Ако автомобилите не бъдат потърсени, ще бъдат предадени за скрап. Досега тази мярка е била приложена за 90 стари коли.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)