Около 19 ч тази вечер беше възстановено движението на влаковете по направление София - Кулата, след като три дни то беше блокирано заради падналата над 50-тонна скала и дерайлиралия влак. Вчера повреденият локомотив беше изтеглен и трасето беше освободено, а екипи работиха по възстановяването на повредените релси. Днес екип от алпинисти направи последно обрушване на скалите, за да се обезопаси трасето. От национална компания "Железопъна инфраструктура" започват огледи на цялата железопътна мрежа, която минава през дефилетата.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си