100 работници от най-голямото шивашко предприяатие в Гоце Делчев вече ходят на работа с велосипеди. Работодателят на предприятието, което дава хляб на над 3 хиляди души решил, че по този начин ще е полезен не само за здравето на своите подчинени, но и за околната среда. Заявки за допълнителни колела са подали още 100 служители от предприятието, които ще ги получат до края на този месец.Вижте репортажа на Елена Чимева и Димитър Балджиев.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите