Знаем, че няма да спечелим изборите и че няма да сме първа политическа сила, но предлагаме мерки, около които да се събере критично общество, каза Радан Кънев в студиото на "Панорама".
"Нова република" ще е една алтернатива, и ще сме най-смелата програма в политиката, но ние сме нова формация и ще ни трябва време, за да се наложим, добави Кънев.
Според него увеличаване на пенсиите и обръщане внимание на образованието не са леви приоритети.
Радан Кънев, председател на ДСБ: Дясното не значи да оставиш бедните и възрастните да страдат в мизерия, дясното означава преди всичко хората да се развиват и да получават своите шансове по талант, знания, а не по политически принадлежности. Дясното значи който не може сам да успее, да получи достатъчно.
Кънев отново заяви, че управление на ГЕРБ, ще означава коалиция с БСП.
Президентът Румен Радев ще участва в традиционното запалване на свещите за Ханука
Тошко Йорданов: От ИТН никога не сме твърдели, че "сме оженени за някоя власт"
"Летяха куршуми, нямаше къде да се скрием": Атентат в Сидни разтърси света в първия ден на Ханука (ОБЗОР)
Украйна се отказва от членство в НАТО в замяна на гаранции за сигурност от САЩ и Европа