Ремонтите на улиците "Граф Игнатиев" и "Монтевидео" в София ще продължат и след 15 септември. Това обяви столичният кмет Йорданка Фандъкова
Според нея реконструкцията на двете улици не пречи на цялостното движение в града.
Фандъкова определи като най-тежки ремонтните дейности на бул. "България", където ще се работи интензивно до завършването на обекта.
За следващата година остават ремонтите на улиците "Каменоделска" и "Първа българска армия", които бяха отложени заради обжалване на обществени поръчки.
Кметът на София инспектира днес реконструкцията на ул. "Резбарска". Дължината на ремонтирания участък е 700 метра, а стойността на дейностите е 1 милион лева.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата