Ако моята оставка ще донесе решение на проблемите, нямам нищо против да я подам, заяви на брифинг в парламента социалният министър Деница Сачева.
Днес майките от „Системата ни убива“ отидоха в парламента, където проведоха срещи с народни представители. Те обявиха, че ще организират национален протест с искане за оставката на Сачева заради Закона за личната помощ.
"Всички хора с увреждания в България са 674 000, а всички деца са 26 000. Когато ние чуваме протестите, е добре да чуваме гласовете и на тези, които мълчат", коментира Сачева.
Евродепутатът Емил Радев: Външната ни политика трябва да е предвидима, в момента политиката на правителството е многопластова
Транспортният министър: Милиарди левове са потънали, вместо да се използват за реформа в БДЖ
Нели Неделчева: Заплатите на служителите във Фонд „Култура“ са под средните за София
НА ЖИВО: Президентът Йотова инспектира базата за новите F-16 в „Граф Игнатиево“
Депутатите от комисията по отбрана ще разгледат искането на САЩ за разполагането на самолети-цистерни