Специализираният наказателен съд отложи делото срещу отстранения кмет на район "Младост" Десислава Иванчева, заместничката ѝ Биляна Петрова и считания за посредник при предаването на подкупа Петко Дюлгеров.
Причината: документацията по делото се намира в Апелативния съд, който трябва да се произнесе за домашния арест на отстранената кметица на "Младост" и заместничката ѝ Биляна Петрова.
След днешното заседание двете обвиняеми заявиха, че заслужават по-леки мерки като подписка или парична гаранция. Петрова коментира пред медиите разминавания в СРС-тата по делото.
Делото се отложи за 21 януари от 13.30 ч., а на 11 януари ще бъдат изслушвани СРС-та.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души