Нов научен и медицински център в София с технология от ЦЕРН ще помага за лечението на пациенти с онкологични заболявания от цяла Югоизточна Европа. Създаването му беше договорено на среща при президента. За изграждането на центъра ще са необходими около 6 години, годишно в него ще могат да се лекуват 1500 души и да се диагностицират 2 хиляди.
Млад български онколог получи престижна стипендия на Българската педиатрична асоциация
Илияна Йотова: Светът трябва да припознае психичното здраве като национален и глобален приоритет
МБАЛ "Св. Анна" във Варна все още не е получила целевата субсидия от 400 000 евро
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията