ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Теменужка Петкова: Комисията за ЧЕЗ не е "прах в очите" на хората

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:14 мин.
У нас

Комисията за ЧЕЗ не е "прах в очите" на хората. Смятам, че това беше едно изключително добро решение да бъде създадена такава анкетна комисия, тъй като потенциалната продажба на активите на най-голямото електроразпределително предприятие предизвика голям обществен интерес. Това коментира в "Още от деня" министърът на енергетиката Теменужка Петкова.

Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.

По думите ѝ именно с анкетна комисия може да се получат отговори на много от въпросите, които се поставят от българското общество.

Теменужка Петкова: Това, което беше поискано от изпълнителната власт, от страна на правителството, като информация, е предоставено. От Министерството на енергетиката беше поискано становище във връзка със стратегията за приватизация на ЕРП-ата. Всичко, което е налично в Министерството на енергетиката беше анализирано и съответно информацията беше предоставена.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?