Тейлър Суифт е големият победител на Американските музикални награди, които бяха връчени снощи. За четвърти път певицата спечели приза "Изпълнител на годината", като пребори конкуренцията на Дрейк, Ед Шийран, "Имеджин дрегънс".
Най-добър поп изпълнител, най-добро турне и най-добър албум са другите категории, които взе Суифт. Карди Би получи три отличия, включително за любим хип-хоп/рап изпълнител. Тя посвети наградата на дъщеря си, която се роди през юли. А приза за дебют отнесе певицата с кубински корени Камила Кабело.
Церемонията беше белязана от политиката - мнозина изпълнители призоваха да се гласува на предстоящите частични избори за Конгрес.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?