Депутатите ще гласуват на второ четене решение в подкрепа на продължаването на Националната програма за саниране.
Проектът предвижда и увеличаване на финансирането на програмата на два милиарда лева. По данни на регионалното министерство собствениците на над 147 хиляди жилища в над 2 000 сгради вече имат договори по програмата за саниране. Освен за обновяване на жилищата, програмата спомага и за понижаване на изразходваната от домакинствата енергия.
Претоварване в Детската УНГ клиника на ИСУЛ: Около 50 деца с усложнения за две седмици
Казусът „Баба Алино“: Невзоров в България, разпитан и с твърдения за невинност (ОБЗОР)
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията