И днес платното в посока София в компрометирания участък от АМ "Струма" при Дупница ще бъде отворено за движение.
Трафикът от Гърция към столицата е по-интензивен, затова ще се пропускат автомобилите, пътуващи към София. Тези за Кулата ще бъдат пренасочвани по главен път Е-79. През следващите делнични дни за преминаването на леките автомобили в платното за София на аутобана ще бъде направена допълнителна организация на движението, в зависимост от интензивността на трафика.
Припомням, че част от колоните на моста при 62-и километър от магистралата, пострадаха при пожар на депо за вторични отпадъци. На собственика на депото са повдигнати две обвинения - за престъпление против околната среда и за увреждане на мостовото съоръжение на АМ "Струма". Пътната агенция започва ремонт на съоръжението, който ще продължи няколко месеца.
Проверяват сигнал за хранително натравяне на деца по време на футболен турнир в Пампорово
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Ниски изкупни цени и високи разходи: Черешопроизводители в Кюстендил с труден сезон
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите