Частта на магистрала "Тракия", която минава през Бургаска област беше затворена, съобщиха от областната дирекция на МВР. Причината е лошото време и навяванията, както и наличието на заледени участъци.
Водачите, които пътуват от вътрешността на страната и обратно да ползват стария път през Айтос и Карнобат, съветват от полицията.
Бившият директор на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?