Близо 7000 лева е дала възрастна жена от Търговище на телефонен измамник. Това съобщиха от ОД на МВР в града. При подаването на сигнала 75-годишната жена заявила, че на 1 февруари около 19 часа на стационарния й телефон се обадил неизвестен за нея мъж. Той й заявил, че възрастната жена трябва да окаже съдействие на полицаи в специализирана акция по залавяне на телефонни измамници. Така жената дала всичките си спестявания в размер на 7000 лева.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг