Жълтият и оранжев код за опасно време за страната вече изтече. През следващите дни не се очакват опасни валежи, макар че днес и утре главно в следобедните часове ще има валежи, но те вече ще са краткотрайни и по-малко като количество. Горещо време през следващите дни не очакваме. Това заяви в Сутрешния блок на БНТ дежурния синоптик Мариана Попова.Вижте повече във видеото
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата