Александър Тарханов: Шансовете остават 50:50

10:59, 07.04.2021
Чете се за: 00:37 мин.
Български футбол
александър тарханов шансовете остават 5050

Старши-треньорът на Славия Александър Тарханов коментира нулевото равенство на неговия тим срещу Арда в първия 1/2 финален двубой между двата тима в турнира за Купата на България.

Специалистът заяви, че този резултата оставя равни шансове за реванша след седмица: "Шансовете си остават 50:50. Вторият мач е в София, но това няма значение. Арда е сериозен отбор и трябва подходим сериозно."

Руският специалист призна, че неговия отбор е бил надигран след почивката, но въпреки това е имал 2-3 възможности да отбележи.

"През първото полувреме играта беше равностойна. След почивката те имаха преимущество. Отвориха ни се 2-3 добри ситуации, при които можеше да реализираме, ако ги бяхме изиграли по-умно."

Тарханов завърши с това, че е доволен от резултата и, че в момента фокусът на отбора трябва да бъде насочен към мача за първенството в петък преди отново на дневен ред да дойде сблъсъкът с Арда.

"Доволни сме от резултата, но имам забележки към играта на отбора. Двубоят беше в добро темпо.
В петък имаме много важен мач в първенството и след това ще мислим за реванша с Арда."

Манчестър Сити взе трудно първата среща с Борусия
Борисов: Отпускаме 46,4 милиона лева за допълнителни дози ваксини срещу COVID-19